AKTIVNÍ DOVOLENÁ | Hotel Belvedér, Železná Ruda, Šumava

AKTIVNÍ DOVOLENÁ
Cesta: www.hotelbelveder.cz > AKTIVNÍ DOVOLENÁ

Nabídka

Kontakt

Hotel Belveder
Železná Ruda 189
340 04 Železná Ruda

Tel.:   +420 376 397 016
Mob:. +420 607 111 993  
          +420 725 737 732
E-mail: info@hotelbelveder.cz

 

Silvestr na Belvederu

Silvestrovský pobyt 27.12.2024-2.1.2025

ubytování s plnou penzí dítě do 12-ti let : 6180,-kč

ubytování s plnou penzí dospělý :            6780,- Kč

Silvestrovský večer:

  • 990,- Kč osoba starší 12.let
  • 790,- Kč osoba mladší 12.let

Silvestrovský večer zahrnuje: živá hudba, bohatý večerní raut, 0,35 l.sektu na osobu, slané pečivo, oříšky a jiné pochutiny na stole , půlnoční ohňostroj a malé překvapení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upozornění pro hosty

Nástup na ubytování
od 15 hodin!
Opuštění pokoje v den odjezdu
do 10 hodin!

Pivovar a Restaurace

PROVOZNÍ DOBA  

11-22 hod každý den !

Prohlídky pivovaru

dle objednání předem !

WIFI K DISPOZICI  ZDARMA 

 NEBEREME PLATEBNÍ KARTY!!!!!!

 

 

 

Neváhejte přijeďte

Nabízíme jedinečnou kombinaci služeb. Pobyt v idylickém prostředí uprostřed horských luk, zároveň s wellness službami, ubytování v pohodlných pokojích, chutnou kuchyni a navíc PIVO VAŘENÉ PŘÍMO V HOTELU. To musíte vyzkoušet!

Aktivní dovolená

_MG_9448
IMG_3156
100_0842


_MG_7856
_MG_9450
IMG_4750

Nedaleko se nachází lyžařský areál Belveder a přímo u hotelu končí tři sjezdovky. Asi 100 metrů od hotelu vedou upravené lyžařské běžecké tratě, významné turistické cesty a četné cyklostezky. Hotel má navíc strategicky výhodnou polohu pro výlety po rozmanitých místech Šumavy.

Dle libosti můžete využít i rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu. Dále na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště.

Ke sportovnímu vyžití Vám nabízíme tělocvičnu, víceúčelové hřiště a dětské hřiště. Za nepříznivého počasí oceníte televizní místnost v prvním patře hotelu, kulečník, a stolní fotbal v hotelové restauraci,pinpong....

Pro zpestření pobytu jsme pro Vás vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví, psychickou pohodu a obranyschopnost organismu, hydromasážní vanu s infrasaunou,bylinnou páru s finskou saunou a máte možnost využít služeb maséra, který Vám bude k dispozici po celý pobyt!

Hotel je ideální pro klidné rodinné pobyty daleko od ruchu města a zvláště pak pro ozdravné pobyty dětí a osoby trpící astmatem, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské kurzy a školní výlety.

Okolí hotelu nabízí turisticky zajímavé výlety do Železné Rudy, Špičáku, na Pancíř, a k Černému jezeru.

Železná Ruda se Špičákem
Významný hraniční přechod a centrum společenského a sportovního života leží asi 3 kilometry od Bavorska. Město žije rušným cestovním ruchem a svým návštěvníkům nabízí mnoho pestrobarevných obchůdků s nepřeberným množstvím různých upomínkových předmětů, příjemné restaurace se šumavskými specialitami a milovníci nočního života mohou zkusit štěstí v jedné z mnoha heren či kasin.

Město má však co nabídnout i těm návštěvníkům, kteří dávají přednost něčemu klidnějšímu. V samotném srdci Železné Rudy stojí kouzelný kostelík, dále můžete navštívit muzeum se zajímavou expozicí o Šumavě a nejen děti pak ocení stálou expozici strašidel v centu Železné Rudy. Železná Ruda je také výchozím bodem pro nesčetné autokarové zájezdy po nejzajímavějších místech české a bavorské Šumavy a do Německa. Zajímavostí jsou celodenní autobusové zájezdy s průvodcem, určené pro osoby se sníženou mobilitou.

Špičák
Sportovním nadšencům doporučujeme vyhledávaný sportovní areál Špičák vzdálený 4 km od Železné Rudy. Tato oblast je atraktivní zejména pro letní i zimní turistiku, cykloturistiku i rodinnou rekreaci. Návštěvníkům je zde k dispozici sportovní hala, krytý bazén, tenisové kurty, cvičná horolezecká stěna a půjčovny sportovních potřeb. Hlavním lákadlem je však lyžařský areál s nejlepšími lyžařské podmínkami na české straně Šumavy. Je zde celkem 5 sjezdovek s 8 vleky a 3,2 km uměle zasněžovaných sjezdovek. Středisko je vhodné jak pro nezkušené lyžaře a rodiny s dětmi, tak pro lyžařské a snowboardové experty.

Pancíř
Velmi dobré lyžařské podmínky najdete i na hoře Pancíř, na kterou vede sedačková lanovka s přestupní stanicí na Hofmankách. Pro lyžaře jsou k dispozici i udržované trasy běžeckých stop. V zimě i v létě určitě oceníte výhled na Šumavu ze zdejší rozhledny.

Černé jezero
Rozlohou 18.93 ha největší ledovcové jezero na Šumavě. Jméno jezera je odvozeno od zdánlivě černé hladiny, v níž se odráží okolní husté lesy. Nad jezerem se zvedá 330 m vysoká karová stěna Jezerní hory.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...